Imieniny: Borysława, Grzegorza, Madleny, Magdy
Posiadamy bogaty zbiór instrukcji bhp i p. poż., które również mogą posłużyć jako rekwizyty podczas naszych szkoleń z bezpieczeństwa higieny pracy.
W galerii online znajduje się nasz zbiór prezentujący wybrane momenty ze szkoleń, a także archiwalne zdjęcia instrukcji bhp i p.poż. i wiele innych.

Witamy w naszym serwisie "Z archiwum bhp". Bezpieczeństwo i higiena pracy jest dziedziną znaną już od setek lat. Wielu osobom kojarzy się jednak z nudą i przepisami, które nie zawsze mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Poprzez nasz serwis chcielibyśmy, abyście na bhp spojrzeli z trochę innej strony.

Poprzez pryzmat archiwalnych materiałów, zdjęć, instrukcji bhp możecie prześledzić zmiany, jakie zaszły przez lata. Być może taka podróż w przeszłość sprawi, iż stwierdzicie, że dzisiejsze bhp wcale nie jest takie bez sensu i faktycznie przykłada się coraz większą rolę do bezpieczeństwa w pracy. Bo czym jest BHP jak nie troską o nasze zdrowie i życie, a to jest przecież najcenniejsze. Wszystkie materiały, które prezentujemy na naszej stronie można również obejrzeć w naszej siedzibie przy ulicy Fordońskiej 246 w Bydgoszczy.

Zachęcamy wszystkich do dzielenia się z nami informacjami, ciekawostkami, materiałami archiwalnymi, które moglibyśmy umieścić w naszym serwisie. Kontakt e-mail: zarchiwumbhp@bhpland.pl


 
©2018 by BHPLand - Polska, ul. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich 1, 85-319 Bydgoszcz, tel./fax 52 321-66-23