Imieniny: Borysława, Grzegorza, Madleny, Magdy
Firma BHPland - Polska z Bydgoszczy proponuje Państwu szeroki wybór kursów bhp, w tym na temat pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz z zakresu minimum sanitarnego.
Polecamy m.in.: kurs pierwszej pomocy przedlekarskiej - "Wypadek w miejscu pracy", Kurs pierwszej pomocy dla pracowników obiektów hotelowych i turystycznych czy np. pierwsza pomoc przedlekarska dla pracowników obiektów fitness i sportowych.

Minimum sanitarne

jest skierowane dla osób biorących udział w przetwórstwie i obrocie środkami spożywczymi, używkami i substancjami dodatkowymi dozwolonymi.
Osoby biorące udział w produkcji i obrocie środkami spożywczymi, używkami lub substancjami dodatkowymi dozwolonymi powinny posiadać kwalifikacje w zakresie podstawowych zagadnień higieny potwierdzone egzaminem przed komisją egzaminacyjną powołaną przez państwowego wojewódzkiego inspektora sanitarnego.
Podstawą prawną jest Dz.U. 2004 nr 104 poz. 1096, a data wejścia w życie: 01.05.2004. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! BHPLAND Polska - kompleksowa obsługa firm w zakresie BHP. Przekonaj się sam!

Wszystkie Kursy realizowane są na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt o najwyższej jakości. Posiadamy na wyposażeniu fantomy dorosłego człowieka jak i fantomy dziecka, a także AED - automatycznych defibrylatorów zewnętrznych. Metoda nauczania kursowego oparta jest generalnie na ćwiczeniach praktycznych z wykorzystaniem reżyserowanych scenariuszy dotyczących stanów zagrożenia życia człowieka. Takie szkolenia pierwszej pomocy cieszą się najlepszymi wynikami.
Szkolenia pierwszej pomocy, kursy i inne zajęcia odbywają się w małych, dogodnych dla Ciebie, grupach około 10 osób. Po ukończonym szkoleniu pomocy przedmedycznej lub kursie, każdy uczestnik otrzymuje dodatkowe materiały szkoleniowe w formie broszur informacyjnych, niezbędnych w dalszym samodoskonaleniu a także wydawane jest odpowiednie zaświadczenia o ukończeniu kursu.
Zgodnie z nowelizacją Kodeksu Pracy każdy pracodawca - zatrudniający chociażby jedną osobę - ma obowiązek wyznaczenia pracowników odpowiedzialnych za udzielanie pierwszej pomocy w zakladzie pracy. Tym samym osoby te muszą być przeszkolone z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Bądź odpowiedzialnym pracodawcą i zapewnij odpowiednie przeszkolenie swoim pracownikom!

BHPland - Polska organizuje szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę i zakończone wydaniem odpowiedniego zaświadczenia o ukończeniu kursu.

 
©2018 by BHPLand - Polska, ul. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich 1, 85-319 Bydgoszcz, tel./fax 52 321-66-23